Як нас знайти

Робота творчої групи

2.9 Робота творчої групи

Склад  групи:   Моторна К.М. –завідувач ДНЗ №41 , Ганенко Л,А. – в/методист
Тітова Л.С.- вихователь,  Шереметьєва Т.М. – вихователь, Плахотнік В.А.-вихователь, Хильченко В.Ю. – вихователь, Дряпак О.В. – вихователь,  Русул А.І.-вихователь, Мартинова Н.М.- вихователь
Проблема : Формування духовно – ціннісних орієнтирів дошкільника на засадах патріотичного виховання
Мета :
♦   Систематизувати роботу з патріотичного виховання з метою впровадження у педагогічний процес дошкільного закладу для поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми
Очікуваний результат: зразок планування завдань щодо духовно-морального виховання дошкільників («Дитина в довкіллі»), добірка тематичних папок по віковим групам, картотека літературних джерел.
ПЛАН РОБОТИ
 творчої групи  на 2019-2020 навчальний рік
(Термін роботи: навчальний рік)

НАЗВА ЗАХОДУ

роботи

Термін

Відмітка про виконання

І.

Засідання №1. ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП

1. Обговорення підготовки та впровадження в освітній процес системи роботи з патріотичного виховання.
  2. Обговорення проблеми, окреслення труднощів її реалізації та обмірковування шляхів розв’язання проблеми.
  3. Вивчення літератури, публікацій, досвідів роботи ДНЗ з окресленої проблеми (сайти, педагогічні журнали, досвіди)
  4. Обговорення структури перспективного плану на рік
  5. Висловлювання членами творчої групи міркувань щодо форм представлення результатів роботи над проблемою.

обговорення

Підготовка списку літератури

діалог

жовтень

ІІ.

Засідання №2. ОСНОВНИЙ ЕТАП

1. Аналіз перспективного та календарного планів освітньої роботи з дітьми, оцінювання стану проведення роботи патріотичного спрямування.
  2. Розробка зразку планування завдань щодо духовно-морального виховання дошкільників на рік для молодших і старших груп.
  3. Добірка художніх творів патріотичного спрямування для роботи з дітьми. Складання картотеки літературних джерел. Виготовлення тематичних папок для народознавчих куточків.
  4. Презентація зразків планів і художніх творів.
  5. Організація консультативних днів на базі методичного кабінету для надання допомоги вихователям у роботі над проблемою.

Практична робота

Виставка літератури

січень

ІІІ.

Засідання №3. УЗАГАЛЬНЮЮЧИЙ ЕТАП

1. Аналіз діяльності творчої групи протягом навчального року.
  2. Аналізування кожним членом творчої групи свого внеску в роботу над проблемою.
  3. Аналіз ефективності проведеної роботи патріотичного спрямування за розробленим плануванням.
  4. Аналіз рівня знань дітей освітньої лінії «Дитина в довкіллі» БК дошкільної освіти

Узагальнення роботи

Вивчення та аналіз роботи

Вивчення та аналіз знань дітей

травень

Творча група

20 вересня 2019 року пройшло засідання творчої групи нашого садочку.