Дитячий садок №41 "Золотий ключик" радо зустрічає своїх вихованців!

25 травня 2020р.

Відновлення діяльності закладів дошкільної освіти здійснюється з 25 травня 2020 року у три етапи:

підготовчий (оцінка кількості вихованців, які планують відвідувати ЗДО у найближчий час, здійснення прибирання приміщення, проведення інструктажу персоналу, організація завезення продуктів харчування, закупівля миючих та дезінфікуючих засобів тощо),

тестовий (відновлення діяльності однієї-двох груп)

основний.

Державна установа

«Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) № 41

«Золотий ключик»(м. Кропивницький)

Національної поліції України»

25013, м. Кропивницький, вул. Тобілевича, 32

e-mail: zolotuy_[email protected]; телефон: 33-19-94

ЄДРПОУ 25572737

НАКАЗ

від «24» квітня 2020 року                                                              № 29/о

Про вжиття додаткових профілактичних заходів

з протидії гострої респіраторної хвороби COVID-19,

спричиненої коронавірусом SARS CoV-2  та організацію

освітнього процесу в закладі

під час карантину

Відповідно до ст. 325 Кримінального кодексу України, ст. 44"3- Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 № 291, листа МОНУ №1/9-219 ві23.04.2020 року «Щодо організації роботи ЗДО під час карантину», наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 23 квітня 2020 року   № 202/о «Про вжиття додаткових профілактичних заходів з протидії гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS CoV-2 в закладах освіти міста» у  зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні та метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19)

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити заборону відвідування здобувачами освіти закладу на період до 11 травня 2020 року;

Розробити заходи щодо:

-забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій до 11 травня 2020 року;

-часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова тощо) (Додаток) ;

додаткового інформування здобувачів освіти та їхніх батьків, працівників закладу щодо:

-посилення заходів стосовно запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті закладу;

-недопущення під час карантину перебування груп дітей на вулиці, дитячих та спортивних майданчиках, в інших громадських місцях, а також залишення дітей без нагляду дорослих.

2.Провести он-лайн інструктажі з дітьми, батьками та  працівниками щодо правил поводження під час карантину.

3 .Виходячи з матеріально-технічних можливостей закладу  та здобувачів освіти закладу :

3.1. Вихователю-методисту Ганенко Л.А. :

-          організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вихователями дошкільних груп  освітніх програм;

-          забезпечити контроль за організацією навчання  вихованців згідно щоденного розкладу.

-          підготувати проекти  аналізу роботи закладу  за попередній навчальний рік, завдання на наступний та річний план роботи ДНЗ на 2020/2021 навчальний рік.

3.2.Педагогам закладу :

• розробити розклади щоденних занять у формі опорних конспектів для  вихованців, по можливості, проводити онлайн-консультації  та візуальне спілкування з дітьми у режимі онлайн,що дає зворотній взаємозв’язок. Розклад занять та робочий час  вихователя  максимально наблизити до розкладу навчальних занять та поточного режиму роботи;
  • довести до відома вихованців та батьків розроблені розклади занять та активні посилання на дані заняття, додаткові ресурси (відео, завдання, тести) для самоосвіти;

- при використанні у освітньому процесі аудіовізуальних технічних

Засобів навчання, комп'ютерної техніки дотримуватися  Державних

санітарних  правил і норм влаштування організації освітнього процесу

ДСанПіН 5.5.2.008-01

3.3. Підготувати звіти про проведену роботу  з 16.03 по 27.04.2020 року.

4. Сестрі медичній закладу Слободенюк К.І.:

- підготувати та провести санітарно-гігієнічні навчання з персоналом

закладу  (до 06.05.2020 року);

-забезпечити дотримання санітарних норм та правил роботи закладу в

умовах епідеміологічної ситуації;

-здійснити фактичну закупівлю засобів індивідуального захисту (до

28.04.2020 року);

- здійснювати постійний контроль за дотриманням здоров′я зберігаючого

режиму  функціонування закладу.

5.Завгоспу Ціповяз Л.В.:

- створити належні санітарно-гігієнічні умови та належний стан безпеки життєдіяльності закладу в умовах карантину;

- розпочати робити по проведенню своєчасних ремонтів будівлі, приміщень, коридорів. харчоблоку, водопровідних та каналізаційних мереж,  санітарно-технічного обладнання;

- вжити заходів до виконання програм з енергозбереження та впровадження прогресивних енергоефективних технологій;

- провести підготовку харчоблоку по забезпечення справним

холодильним та технологічним обладнанням, резервними джерелами гарячого водопостачання,

-          облаштування території ДНЗ:

- покіс трави;

- фарбування малих форм та спортивного обладнання;

- знос сухостою;

-дизайн квітників;

-завезення піску.

- провести випробування спортивних снарядів та ігрового обладнання на міцність кріплення та надійність експлуатації.

6.Бухгалтеру Сідоровій О.А. оплату праці працівників закладу проводити відповідно до частини 3 статті 113 КЗпП України.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Завідуюча ДНЗ                                                Наталія Тарасенко

Вихованці садочка привітали жінок поліції зі святом 8 березня

7 листопада 2019 року до садочку завітав ляьлковий театр з виставою "Готель у Мурзика"

25 вересня 2019 року до садочку завітав ляльковий театр з виставою "Мийдодир"