Педагогічний колектив

Колектив  державної установи «Дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)

№ 41 «Золотий ключик» (м. Кропивницький) Національної поліції України»

працює творчо. розумно, тут живуть своєю душею професіонали своєї справи, котрі разом із керівництвом закладу перебувають у постійному творчому пошуку ммодернізації освітньо-виховного процесу.

У кожного педагогічного колективу свій індивідуальний процес, а кінцева мета єдина - створення оптимальних умов для перебування та розвитку дітей дошкільного віку. Тому в своїй повсякденній роботі наш колектив прагне перетворити садочок на дім, в якому чекають на дитину, люблять її та турбуються. Тому сотня срібних голосочків дзвенять кожного ранку в дошкільному закладі.

Особистісно-орієнтовний підхід до навчання та виховання дітей ставить для педагогів закладу підвищені вимоги, зокрема: шукати цікаві та різноманітні форми спілкування  з вихованцями.

Завдяки професіоналізму педагогічних працівників ДНЗ №41 "Золотий ключик" гарантує високу якість виховання, розвитку і навчання дітей.

Педагогічна майстерність, ініціативність, творчий підхід до справи - ось життєве кредо нашого колективу.