Затверджено
наказом № 38/о
від 25.05. 2020 року
ПРАВИЛА
роботи дошкільного навчального закладу №41 «Золотий ключик» під час адаптивного карантину

1. Сестрі медичній провести температурний скринінг працівникам закладу перед початком зміни. Особи, температура тіла яких понад 37, 2 С не допускаються до роботи.
2. Визначити місце для ранкового приймання (передачі після закінчення дня) дітей та батьків – ігрові майданчики.
3. Батькам (особам, які їх замінюють), дітям на території закладу бути в захисній масках або респіраторах, виконувати правила дистанціювання у 1,5 м.
4. Сестрі медичній проводити температурний скринінг вихованцям перед входом їх на майданчик (та кожні 4 години) і робити відповідні записи в журналі .
5. Прийом дітей закінчувати о 8.30
6. На вході до груп №1,№5,№2,№4 організувати місце для обробки рук дітей і дорослих дезінфікуючим засобом, який знаходиться в недоступному для дітей місці.
7. Дезінфекція поверхонь, вологе прибирання, провітрювання груп проводити відповідно затверджених графіків (кожні 2 години).
8. Організувати регулярне миття рук та дотримання правил особистої гігієни вихованцями та працівниками.
9. Заборонити використання м’яких іграшок, килимів, багаторазових рушників в групах, використовувати одноразові рушники, іграшки, які можна мити і обробляти.
10. Розташувати столи на безпечній відстані.
11. Педагогам розробити освітній план на червень, який передбачає перебування вихованців на відкритому повітрі максимально можливу кількість часу та щоденний Урок здоров’я про правила особистої гігієни. Виконувати графік прийому дітей та прогулянок з метою дотримання групової ізоляції. А також обирати ті види діяльності, які сприятимуть дотриманню рекомендованої відстані(1,5м) між дітьми.
12. Суворо дотримуватися алгоритму дій при виявленні та ізоляції осіб з
симптомами ГРВІ
13. В спальній кімнаті дотримуватись відстані між ліжками 1,5 метра
14. Суворо дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог працівникам харчоблоку, технічним та іншим працівникам закладу і виконувати рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів.

Карантин офіційно продовжено  до 22 червня.

В Україні діятиме адаптивний карантин.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня.  Таким чином усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Ми раді вітати Вас на

нашому сайті!

Відкриває ключик золотий

Двері сподівань і світлих мрій

Солодко тремтить маленьке серце

Відкриваються йому чарівні дверці.

Тут Ви зможете знайти кваліфіковані відповіді на запитання, які цікавлять та хвилюють Вас. Матеріали викладені на сторінках корисні для педагогів дошкільних закладів, а також батьків, що займаються розвитком, вихованням та навчанням своїх дітей.